Web Analytics

Міністр культури Ткаченко подав у відставку

У Кабінеті міністрів — шоста відставка від початку листопада. Заяву про звільнення написав очільник Міністерства культури на інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Про намір піти з посади міністра культури Олександр Ткаченко повідомив 11 листопада. Своє рішення пояснив прагненням уряду змінити статус Державного агентства з питань кіно.

«Сьогодні написав заяву про відставку. Про причини. Рішення Кабміну щодо Держкіно приймалось без погодженням з МКІП. Забрати Держкіно у Міністерства культури та інформполітики та передати його в управління Кабміну — нелогічно. Це як забрати у компанії транспортний відділ і передати його в управління раді директорів. Такі стиль та підходи щодо управління процесами мене дивують — не мій концепт та цінності», — написав він у Facebook.

Він зазначив, що це протирічить європейській концепції реформи про передачу функцій службам і агентствам, на втіленні якої він наполягав. З таким рішенням, каже Ткаченко, він погодитися не може, «і воно непоодиноке».  

«Пишуть, що передача Держкіно стала для мене останньою краплею. Тоді нагадаю про передостанню — не менш болючу. Бюджет на культуру-2022. І характер обговорення і фінальна сума для мене неприйнятні», — додав міністр.

Ткаченко вважає, що встиг зробити у Мінкульті 50% із запланованого, і деякими проєктами «справді пишається». Серед них — програма розвитку внутрішнього туризму «Мандруй Україною», програма «Велика реставрація», розробка Стратегії інформаційної безпеки тощо.   

Сьогодні написав заяву про відставку. Про причини. Рішення Кабміну щодо Держкіно приймалось без погодженням з МКІПом....

Опубликовано Олександром Ткаченко Четверг, 11 ноября 2021 г.


Олександра Ткаченка призначили міністром культури та інформаційної політики у червні 2020 року. До цього він був народним депутатом від «Слуги народу», понад 10 років очолював холдинг «1+1 медіа».


На початку листопада Верховна Рада звільнила очільників п’ятьох міністерств та призначила нових на чотири посади.