Web Analytics

Медику з Харківщини Владиславу Титаренку посмертно присвоєно звання Героя України

Лейтенант медслужби загинув у серпні 2023-го внаслідок російського авіаудару по центру переливання крові у Куп'янській громаді. 

«За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю: присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» Титаренку Владиславу Вадимовичу — лейтенанту медичної служби (посмертно)», — сказано в указі президента Володимира Зеленського від 24 лютого. 

Владислав Титаренко — випускник Харківського національного медичного університету 2018 року, хірург за фахом.

«Жодна нагорода не замінить мені сина. Але я розумію, наскільки це нагородження важливе для тих хлопців та дівчат, які зараз працюють у шпиталях, у стабілізаційних пунктах. Я розумію, наскільки це важливо для мого молодшого сина — йому 16 років. Ці нагороди, це визнання важливі для лікарів. Лікарі — це люди, які ніколи не збиралися воювати. Завжди хотіли зберігати життя, підвищувати якість життя. Усі лікарі шпиталів — герої», — сказала Суспільному мати загиблого Оксана Титаренко

Ввечері 5 серпня 2023 року президент України Володимир Зеленський повідомив, що російська керована авіаційна бомба влучила у центр переливання крові у Куп'янській громаді. За даними Харківської ОВА, це сталося у селі Кругляківка, внаслідок обстрілу та пожежі загинули двоє чоловіків, четверо поранені.  

Блок новин за темою

Новини за темою