Web Analytics

Любко Дереш розповість у Харкові про свій новий роман

У Харківському літературному музеї сьогодні відбудеться зустріч з письменником Любком Дерешем.

Любко Дереш впродовж травня перебуватиме на літературній резиденції у Харкові. Сьогодні о 18.30 він зустрінеться з читачами у Харківському літературному музеї (вулиця Багалія, 6).

«Спустошення і наповнення» — це авторська зустріч письменника з читачами, де Любко розповідатиме про те, як писав свій останній роман «Спустошення» і як зараз працює над новим романом», — йдеться на сторінці заходу у Facebook.

Дереш також поділиться враженнями від нещодавніх поїздок до Вірменії та Казахстану, де він спілкувався з літераторами Центральної Азії, Кавказу та США. Крім того, письменник обіцяє прочитати кілька уривків з неопублікованих текстів.

Квитки коштують 35 гривень.

Фото: Facebook/lyubko.deresh

Харківська літературна резиденція — спільний проект українського осередку міжнародного ПЕН-клубу і Харківської обладміністрації. Його заснували у 2018 році для підтримки письменників, поширення інформації про Харків і його культуру. Учасники резиденції можуть впродовж місяця мешкати в Харкові, працюючи над своїми творами та знайомлячись з містом. Цього року вперше планується провести чотири місячні резиденції – весняну, літню, осінню і зимову – для двох українських прозаїків, українського перекладача і закордонного автора.

Читайте MediaPort у Telegram