Web Analytics

Лікарка-переселенка з Вовчанська відкрила клініку в Харкові за програмою «єРобота»

Лікарка Анастасія Спасібо, яка евакуювалася з Вовчанська, отримала за урядовою програмою кошти на відкриття клініки сімейної медицини в Харкові. 

Анастасія Спасібо — переселенка з Вовчанська, дружина учасника бойових дій, повідомили в Міністерстві реінтеграції тимчасово окупованих територій. До повномасштабного вторгнення в неї була власна клініка в рідному місті, яка зазнала пошкоджень від російських обстрілів.

Родина виїхала на захід України. Згодом чоловік пішов на фронт, а Анастасія приїхала до Харкова і вирішила відкрити нову клініку сімейної медицини.

«Для закупівлі необхідного обладнання жінка вирішила взяти участь в урядовому проєкті «єРобота» — отримала 500 тис. грн на розширення власної справи. За грантові кошти придбали необхідне обладнання: холодильник для зберігання вакцини, дефібрилятор, меблі тощо», — йдеться в повідомленні Мінреінтеграції.

За допомогою до закладу звертаються жителі Вовчанщини та харків’яни. Як зазначили в міністерстві, Анастасія Спасібо підтримує зв’язок зі своїми пацієнтами — навіть тими, хто за кордоном.

Після війни вона планує відновити зруйновану клініку у Вовчанську та водночас розвивати медзаклад у Харкові.

Фото: Telegram/Mінреінтеграції


Кабінет міністрів розширив на 10 регіонів експериментальний проєкт, за яким в Україні з’являться так звані помічники ветеранів. Вони мають допомагати військовим повертатися до цивільного життя.

Блок новин за темою