Web Analytics

«Колосальні обсяги пошкоджень»: у деокупованих Руських Тишках відновили 70% електромереж

У деокупованому селі Руські Тишки під Харковом триває ремонт електромереж, що зазнали шкоди під час боїв з російським військом.

Про це повідомили в «Харківобленерго».

За словами начальника Липецького підрозділу компанії Віктора Рубцова, Руські Тишки, де пошкоджені практично всі електромережі, заживили на 70%.

«Станом на зараз нам вдалося відновити вісім підстанцій з 11. Щільна замінованість території та необхідність залучати саперів, колосальні обсяги пошкоджень — все це впливає на швидкість відновлення світла. Але роботи тривають, працюємо далі», — прокоментував Рубцов.

Фото: «Харківобленерго»

Фото: «Харківобленерго»

Як додав майстер обленерго Микола Сидоренко, під лініями електропередачі в Руських Тишках сапери знаходили багато нерозірваних снарядів, протитанкових мін, протипіхотних мін «Пелюстка».

«Попри те, що село дуже постраждало внаслідок бойових дій, люди повертаються. Щодня від жителів Руських і Черкаських Тишків надходить від трьох до п'яти заявок на підключення», — зазначив Сидоренко. 

Загалом у Руських Тишках — 1075 точок обліку обленерго.

Фото: «Харківобленерго»

Фото: «Харківобленерго»

Ситуація з електрикою та газом на інших деокупованих територіях

За весь період деокупації енергетики повернули світло вже більш як 210,5 тис. абонентів регіону — 93%, повідомили в Харківській обладміністрації. Без електрики — близько 17 тис. споживачів у населених пунктах, які найсильніше постраждали від обстрілів або які зараз на лінії фронту. Складна ситуація — в Куп’янській та Дергачівській громадах.

Газопостачання на звільнених територіях поновили для 79% абонентів — це майже 72 тис.  Приблизно 20 тис. родин поки без газу, можливості пустити газ немає. Найскладніша ситуація — у Дворічанській і Вовчанській громадах.

Блок новин за темою

Новини за темою