Web Analytics

Харківський залізничник «зливав» росії маршрут ешелонів ЗСУ — СБУ

Харківського залізничника підозрюють у поширенні інформації про переміщення Збройних сил України. 

Як повідомляє Служба безпеки України, контррозвідка затримала у Харкові інформатора, який збирав для російських спецслужб дані про Сили оборони на території Харківщини.

«Фігурантом виявився працівник однієї з місцевих залізничних станцій. Він відслідковував маршрути переміщення рухомих складів з військовою технікою ЗСУ. Також поплічник ворога намагався встановити орієнтовну кількість важкого озброєння, яке ешелонами переправляли на передову. Крім того, зловмисник фотографував наслідки російських повітряних ударів по інфраструктурі обласного центру. Отриману інформацію він надсилав у вигляді медіафайлів у закриту проросійську Telegram-групу», — повідомила СБУ.

СБУ в Харкові затримала залізничка: підозрює у роботі на росію

У телефоні затриманого знайшли записи, що, за інформацією СБУ, доводять його причетність до розвідувально-підривної діяльності проти нашої держави.

Фото: СБУ

За ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ) підозрюваному загрожує від п'яти до восьми років тюрми.