Web Analytics

Харківський режисер та актор Артем Вусик — серед претендентів на премію імені Леся Курбаса

До списку режисерів, які цьогоріч боротимуться за театральну премію імені Леся Курбаса, потрапили 17 митців. Серед них — Артем Вусик, актор і режисер театру «Нафта» з виставою «Веселка на Салтівці». 

Про це 15 січня повідомило Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти

«Вказана премія присуджується професійним театральним режисерам за вагомий внесок у розвиток сучасного театрального мистецтва України», — повідомляє Держагентство. 

Крім харківського режисера та актора Артема Вусика, на премію претендують представники національних, обласних театрів та кількох приватних студій з різних міст України. 

Артем Вусик з харківського театру «Нафта» — серед претендентів на премію ім. Леся Курбаса. Фото Олександра Осіпова. Джерело: Харківський літмузей

Результати засідання комітету з присудження премії Держмистецтв повідомлять на офіційному сайті та сторінках у соціальних мережах.

Восени 2023 року харківський театр «Нафта» представив моновиставу «Веселка на Салтівці». Актор і режисер «Нафти» Артем Вусик грає у ній самого себе — хлопця, який виріс на Салтівці. На сцені він перевтілюється у різних персонажів і розмірковує над мистецтвом під час війни. 

Чільне фото: Олександр Осіпов/Харківський літмузей

Читайте також: «Взаємообмін, який дає сили»: на «П’ятому Харкові» говорили про театр

Блок новин за темою