Харківський плавець здобув «срібло» Паралімпіади-2024 | MediaPort

Максим Веракса посів друге місце на Паралімпійських іграх у Парижі.

Про це повідомляє Харківська міська рада.

Максим Веракса 4 вересня став срібним призером Паралімпійських ігор, посівши друге місце у плаванні вільним стилем на 100 метрів, клас S12 (плавці з порушеннями зору).

Харків’янин поступився лише партнеру з української збірної Ярославу Денисенку. Результати у цій дисципліні — такі:

• Ярослав Денисенко (Україна) — 53.11 секунди;
  • Максим Веракса (Україна) — 53.64;
  • Раман Салей (Азербайджан) — 53.65.

Веракса — почесний харків’янин, чинний світовий рекордсмен. «Срібло» змагань Парижі — друге в його спортивній кар’єрі.

Інші досягнення української збірної

Загалом у сьомий день Ігор українські спортсмени здобули сім медалей: чотири золоті та три срібні, повідомляє Міністерство молоді та спорту.

«Золото» вибороли:

• Ярослав Денисенко — плавання на 100 м вільним стилем;
  • Андрій Трусов — плавання на 50 м вільним стилем;
  • Анастасія Москаленко — легка атлетика, штовхання ядра;
  • Марина Піддубна, Олексій Вірченко, Ярослав Денисенко, Анна Стеценко — плавання, естафета 4х100 м вільним стилем.

Срібні нагороди, окрім Максима Веракси, отримали:

• Анна Стеценко — плавання на 100 м вільним стилем;
  • Марія Шпатківська — легка атлетика, штовхання ядра.

За підсумками семи змагальних днів Україна має 52 медалі — 13 золотих, 18 срібних і 21 бронзову — та посідає 7 місце в медальному заліку.