Web Analytics

Харківський літературний музей номінований на премію The Webby Awards: як підтримати

До 20 квітня триває голосування за віртуальний проєкт Харківського літературного музею на платформі світової премії The Webby Awards.

Проєкт Харківського ЛітМузею «Віртуальний ЛітМузей» цієї весни потрапив до п'ятірки найкращих у категорії «Apps, dApps та програмне забезпечення — Мистецтво, Культура, та Події». Загалом претендентів було близько 14 тисяч. 

«Віртуальний ЛітМузей» — мандрівка майбутнім реконструйованим музеєм, який ще не існує в реальному світі, але обовʼязково відбудеться після нашої Перемоги», — пояснюють у музеї. 

Нині там представлені дві екскурсії: «Майстерня Бондаря. Bondarstylе» та «Як ми до такого довчились».

«Віртуальний ЛітМузей» змагається за дві нагороди: Webby та Webby People’s Voice. Переможця Webby обирає експертне журі, а Webby People’s Voice визначає народне голосування.

Віддати голос за Харківський літмузей можна до 20 квітня. 

The Webby Awards вважається «Оскаром» у сфері цифрових медіа. Детальніше про «Віртуальний ЛітМузей» дивіться на сайті проєкту. Мобільний застосунок «Віртуальний ЛітМузей» можна завантажити в App Store або Google Play.

Читайте також: Відтворити музей у віртуальному світі: проєкт Харківського ЛітМузею та «Мистецький феномен Харкова»: Сергій Жадан про Валєра Бондаря