Web Analytics

Харківський екопарк відновив роботу «Долини альпака»: фото

«Долина альпака» харківського екопарку відновила роботу вперше з початку повномасштабного вторгнення. Засновник екопарку Олександр Фельдман запевняє, що площа «Долини», яка торік була під щільними обстрілами російської армії, повністю розмінована і безпечна для відвідування. На території є два бетонних укриття. За словами куратора проєкту «Долина альпака» Сергія Остапенка, вони вміщують до 100 людей кожне. 

Російські обстріли забрали життя шести працівників екопарку та понад 300 тварин

Вперше з початку повномасштабного вторгнення на цій території відвідувачі. Коли росіяни наступали на Харків, поруч проходила лінія фронту

У контактному зоопарку можна погладити кіз та конейНа території екопарку є психологи. Зоотерапія, кажуть вони, допомагає реабілітувати дітейДо 90% екопарку, який займає сотні гектарів, зруйнованийКількість загиблих тварин екопарку під час війни, за орієнтовними підрахунками, сягає пів тисячі: були загиблі від голоду, тяжких поранень, частина тварин втеклаЩоб розмінувати територію екопарку повністю, потрібен ще не один місяць

Читайте також: «Поночко, відпусти снаряд»: як рятували харківський екопарк

Навесні 2023 міська влада дозволила харків'янам відвідувати Харківський зоопарк. Коментуючи питання безпеки, голова Харківської ОВА Олег Синєгубов висловився на підтримку роботи таких відкритих локацій, як зоопарк. За його словами, утримати харків'ян від прогулянок у такі місця «майже неможливо».

Лише частина рештків від снарядів, якими росія била по території екопарку

Російська армія періодично завдає ударів по Харкову. Під постійними обстрілами перебуває Харківська область. Обласна адміністрація закликає харків'ян не зволікати питанням безпеки і в разі повітряної тривоги перебувати в укриттях.