Web Analytics

Харківський екопарк анонсував Бал хризантем 1 жовтня

В екопарку під Харковом готуються до традиційного Балу хризантем: вже завезли першу партію квітів.

Бал хризантем планують провести 1 жовтня, повідомили у пресслужбі екопарку.

Перша партія квітів вже на місці.

«Зовсім скоро алеї та майданчики, які так довго залишалися пустими, розквітнуть яскравими фарбами. Ми доклали всіх зусиль, щоб 1 жовтня за доброю традицією почалось чарівне свято, якого так бракувало», — йдеться в повідомленні.

Адміністрація парку сподівається, що традиційний щорічний бал, який у 2022-му не проводили через війну, стане «символом надії, віри у добре майбутнє».

Фото (архівне): пресслужба екопарку

Наприкінці серпня повідомлялося, що до екопарку починають повертати евакуйованих хижаків. Перші — леви, згодом до них приєднаються ягуари, леопарди, пуми, білі леви.

«Поступово вони все повернуться із різних куточків України додому. Звичайно, переїзд для левів — це стрес, але зараз він набагато менший, ніж був навесні минулого року, коли ми їх евакуювали під обстрілами. Тому ми не маємо сумнівів, що вони швидко обживуться на новому-старому місці», — зазначають у парку.


Екопарк під Харковом зазнавав російських обстрілів ще з першого дня вторгнення, 24 лютого 2022 року. Рятуючи звірів, загинули шестеро працівників та волонтерів. Частина тварин теж загинула, частину вдалося вивезти.

Навесні 2023-го екопарк почали відновлювати. Після розмінування 1 червня відкрили для відвідувачів «Долину альпака». До парку поступово повертають тварин.

Слухайте також: «Поночко, відпусти снаряд»: як рятували харківський екопарк