Web Analytics

Харківська облрада прийняла у комунальну власність Центр протезування та реабілітації

Харківська облрада з другої спроби прийняла з державної у комунальну власність «Український науково-клінічний центр протезування та реабілітації». 

Рішення прийняли на сесії 5 жовтня, повідомила пресслужба обласної ради

Зазначається, що прийняття установи має вирішити питання:

  • медичного обслуговування поранених,
  • протезування/ортезування, реабілітації,
  • підготовки фахівців і проведення досліджень.

Також має залучити додаткові  коштів для розвитку підприємства і зменшити навантаження на бюджет.

Фото: Харківська обласна рада

«Відновивши роботу закладу, ми забезпечимо реабілітацію та протезування пацієнтів не лише Харківського регіону, але й інших областей, фактично, зі всієї Східної частини України», — зазначила голова обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко.

Фото: «Український науково-клінічний центр протезування та реабілітації»

Вона додала, що Міжрегіональний центр створюватиметься разом з міською владою Харкова.

«Я вдячна міському голові Ігорю Терехову за те, що ми разом прийняли консолідоване рішення. Основні положення щодо повноважень Харківської міської ради стосовно здійснення спільного управління центром буде визначено у статуті підприємства», — сказала Єгорова-Луценко.

Фото: Харківська обласна рада

28 липня облраді не вистачило голосів для прийняття Центру у комунальну власність. Питання двічі ставили на голосування. Представники «Блоку Кернеса — Успішний Харків» заявили, що такі ж наміри — прийняття у власність — має і міська рада Харкова, тому вони не підтримали проєкт рішення.

Депутатка облради, секретар комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства Алла Ройтблат заявила, що обласна рада та обласна адміністрація пів року готували прийняття установи, пройшли погодження у міністерствах, провели перемовини з благодійними організаціями, які готові підтримувати центр. Поведінку колег вона назвала безвідповідальною.

Фото: «Український науково-клінічний центр протезування та реабілітації»

29 серпня міський голова Ігор Терехов під час виступу на відкритті Центру ветеранського розвитку заявив, що міськрада разом із ОВА створюватиме центр реабілітації. В адміністрації ці слова тоді не прокоментували. 

Фото: «Український науково-клінічний центр протезування та реабілітації»

«Український науково-клінічний центр протезування та реабілітації» знаходиться на вул. Клочківській. Із початком повномасштабного вторгнення він опинився під ворожим вогнем.

Установа припинила роботу. Виробничі та лабораторні потужності перемістили до Львова.

Фото на головній: Харківська обласна рада

Фото: Харківська обласна рада