Харківська фехтувальниця виборола «бронзу» Паралімпіади-2024 | MediaPort

Олена Федота-Ісаєва посіла третє місце на Паралімпійських іграх у Парижі.

Про це повідомляє Національний паралімпійський комітет.

3 вересня харків’янка Олена Федота-Ісаєва виступала в індивідуальних змаганнях з шабельного фехтування на візках. У категорії В (спортсмени з порушеною рівновагою, але повністю функціональною однією чи обома руками) вона виборола бронзову медаль.

Федота-Ісаєва — срібна призерка Паралімпіади-2020 з фехтування на шаблях у категорії В та командних змагань на шпагах.

Інші результати збірної України

У шостий день Ігор українські спортсмени здобули 10 медалей: чотири золоті, три срібні та три бронзові, повідомляє Міністерство молоді та спорту.

«Золото» вибороли:

• Юрій Шенгур — плавання на 100 м на спині;
  • Юлія Шуляр  — легка атлетика, біг на 400;
  • Олександр Яровий — легка атлетика, штовхання ядра;
  • Наталія Кобзар — легка атлетика, біг на 400 м.

«Срібло» отримали:

• Андрій Трусов — плавання на 100 м на спині;
  • Данило Чуфаров — плавання на 200 м, комплексне;
  • Ігор Німченко — плавання на 100 м батерфляєм.

Бронзовими призерами, окрім Олени Федоти-Ісаєвої, стали:

• Оксана Ботурчук — легка атлетика, біг на 400 м;
  • Максим Коваль — легка атлетика, штовхання ядра.

Загалом Україна виборола вже 45 медалей — дев’ять золотих, 15 срібних і 21 бронзову — і за даними на 4 вересня посідає 8 місце.

Паралімпійські ігри-2024 проходять у Парижі з 28 серпня по 8 вересня. Україну представляють 140 спортсменів (96 чоловіків та 44 жінки), дев’ятеро з них з Харківщини.