Web Analytics

Харків є і завжди буде вільним — Зеленський у зверненні

Президент України закликає бути впевненими в Україні та перемозі над агресором. 

У вечірньому зверненні 3 листопада глава держави розповів про зустріч з бійцями артилерії, ракетних та інженерних військ, які відзначають професійне свято. 

Фото: Офіс президента України

«Щоразу, коли я бачусь з ними, я бачу готовність не просто захищати Україну, а перемагати заради України. Перемогти в цій війні. Нам — своє робити. Це наша потреба. Я добре пам’ятаю, хто і як був налаштований 24 лютого і в перші дні повномасштабної війни. Я пам’ятаю, що говорили, хто говорив. Хто вірив і хто помилявся, не віривши в Україну. Варто бути впевненим в Україні зараз — так само, як і тоді. росія хотіла Київ, але її змусили втекти. Хотіла Харків і казала, що це російське місто, але наш Харків є й завжди буде вільним. Так само Херсон. Так само Одеса. І ми не залишимо наших людей на окупованій території — я хочу, щоб вони почули зараз це. Йдеться про мільйони доль. Всі партнери знають, що потрібно. Для фронту, для нашого неба, для наших міст, для нашого руху», — сказав Володимир Зеленський

Президент також повідомив про заміну в командному складі ЗСУ. Новим командувачем Сил спеціальних операцій ЗСУ став Сергій Лупанчук. Його попередник Віктор Хоренко продовжить виконувати спеціальні завдання у складі Головного управління розвідки Міноборони України. 

Блок новин за темою