Web Analytics

Кернес і Труханов поведуть в парламент партію, але залишаться мерами

Харківський міський голова Геннадій Кернес прокоментував інформацію щодо створення спільної партії з Одеським міським головою Геннадієм Трухановим. 

«Так, підтверджую, ми з мером Одеси Геннадієм Трухановим дійсно поведемо у новий Парламент партію. Партію людей, які чують інших людей, які працюють для інших людей, які розуміють проблеми інших людей і знають, як їх вирішити.

АЛЕ! Ми були і залишимося міськими головами Харкова та Одеси. Наша задача — влити нову кров у Верховну Раду, зробити так, щоб туди прийшли люди, які розуміють проблеми на місцях, мають план їх вирішення. І наша задача з мером Трухановим — дати цим людям інструмент рішення проблем на місцях», — йдеться у заяві, опублікованій на сторінці Кернеса у Facebook

Скріншот: facebook.com/gennadykernes

Інформацію щодо створення спільної партії Трухановим і Кернесом сьогодні оприлюднило видання LB.UA, посилаючись на власні джерела. Кернес і Труханов у коментарі виданню такі наміри підтвердили. «Я підтверджую, що переговори були. І не тільки з Трухановим. Але конкретики поки немає. На даному етапі мова про те, що об'єднуються мери, а технічні деталі уточнимо пізніше», — сказав Кернес.