Web Analytics

Керівництво ЗСУ чекає оновлення: Зеленський запропонував Залужному «й надалі бути в команді»

Президент України Володимир Зеленський зустрівся із Головнокомандувачем Збройних сил України Валерієм Залужним. Керівництво ЗСУ чекає оновлення. 

Володимир Зеленський повідомив, що запропонував Залужному залишатися в команді. В якому статусі — не вказується. 

«Зустрівся з генералом Валерієм Залужним. Подякував за два роки захисту України. Обговорили, якого оновлення потребують Збройні Сили України. Обговорили також, хто може бути в оновленому керівництві Збройних Сил України. Час для такого оновлення — саме зараз. Запропонував Валерію Федоровичу й надалі бути в команді. Обов'язково переможемо! Слава Україні!» — йдеться у дописі президента. 

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний також повідомив, що настав час змін. 

«Усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом. Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова. Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії. Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.  Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей», — сказано у дописі Залужного. 

В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і...

Опубліковано Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine Четвер, 8 лютого 2024 р.

Міністр оборони України Рустем Умєров повідомив, що під час зустрічі ухвалили змінити керівництво ЗСУ. 

«Потрібні нові підходи, нові стратегії. Сьогодні було ухвалено рішення про необхідність зміни керівництва Збройних Сил України. Щиро вдячний Валерію Федоровичу за всі досягнення та перемоги», — зазначив він. 

Якими будуть кадрові рішення, чи залишається на посаді Залужний, у повідомленнях Офісу президента, Головнокомандувача ЗСУ та глави Міноборони немає. 

Доповнюється

Блок новин за темою