Web Analytics

Говорити про відкриття нових ліній фронту на Харківщині зарано — Синєгубов

Окупаційні війська відновилися після втрат і йдуть у штурми на Куп‘янському та Лиманському напрямках. Успіху не мають, запевняють в обласній адміністрації.

«Ми про це говоримо вже місяць-два, коли ворог трохи змінив тактику по Куп’янському напрямку, припинив активні штурмові дії, оскільки наші Збройні сили завдали їм масованого ураження. Ворог мав провести ротацію, відновлення, заміни підрозділів. Тому певне накопичення по тому напрямку було, зараз вони те, що накопичили намагаються кидати в штурми по цих напрямках», — розповів в ефірі телемарафону начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов

За його інформацією, минулої доби війська рф атакували українські позиції на Куп’янському напрямку 6 разів, на Лиманському — 15. 

Ситуація на півночі Харківщини залишається незмінною, вважає Синєгубов.

«Дійсно, є планове накопичення військ, однак воно абсолютно таке саме, як і відбулося впродовж 10 місяців. Вони його будуть залишати або там, або переміщати на інші напрямки. Поряд із цим, ми маємо бути готовими й готові до будь-якого сценарію, однак говорити саме зараз про те, що ворог може відкрити нові лінії фронту, особливо на півночі нашої території ще зарано. Однак ми маємо бути готовими абсолютно до всього», — сказав начальник ОВА.

Російська армія атакує по всій лінії фронту і має тактичні успіхи на деяких напрямках, зокрема — Куп’янському. Найскладніша ситуація — у Донецькій області, на Покровському та Курахівському напрямках. На Харківському напрямку ЗСУ спостерігають нарощування сил агресора, повідомив 28 квітня головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський. 

Чільне фото: ілюстративне/Олег Синєгубов/Telegram

Блок новин за темою