Web Analytics

«Гордий за кожного»: Залужний привітав захисників із Днем ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний привітав військових з Днем Збройних сил України. Свято щороку відзначають 6 грудня.

Привітання Валерія Залужного розмістили на його сторінках у соцмережах.

Він подякував захисникам України — «усім, хто робить свою важку роботу».

«Схиляю голову перед вашим подвигом! Перед кожним солдатом, сержантом і офіцером. Особливо перед тими, хто сьогодні у вогні боїв та під обстрілами, у холодних замерзлих окопах та руїнах міцно тримає оборону та нищить підступного ворога. Саме ви, незважаючи на звання та посади, стоїте за майбутнє наших дітей. Це те, заради чого ми боремося, не маючи права на поразку», — сказав Залужний.

Головнокомандувач зазначив, що гордий за кожного, хто сьогодні в лавах ЗСУ.

«Україна не здається — завдяки вам. І завдяки вам я знову і знову переконуюсь — як би важко нам не було, але точно не буде соромно», — додав він.

Дорогі бойові побратими і посестри! Сьогодні, у день Збройних Сил України, я дякую всім, хто робить свою важку роботу. Схиляю голову перед вашим подвигом! Перед кожним солдатом, сержантом і офіцером. Особливо перед тими, хто сьогодні у вогні боїв та під обстрілами, у холодних замерзлих окопах та руїнах міцно тримає оборону та нищить підступного ворога. Саме ви, незважаючи на звання та посади, стоїте за майбутнє наших дітей. Це те, заради чого ми боремося, не маючи права на поразку. Гордий за кожного, хто сьогодні перебуває в лавах Збройних Сил України. Україна не здається – завдяки вам. І завдяки вам я знову і знову переконуюсь - як би важко нам не було, але точно не буде соромно! Дякую за службу! З Днем Збройних Сил України!

Опубликовано Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine Вторник, 5 декабря 2023 г.

День ЗСУ щороку відзначають 6 грудня. Саме в цей день у 1991 році Верховна Рада увалила закон «Про Збройні сили України».

Фото на головній: Facebook/Головнокомандувач ЗСУ

Блок новин за темою