Web Analytics

Харківську мерію пікетують противники повернення проспекту Жукова

Харківську міську раду пікетують противники повернення імені Жукова проспекту Григоренка. Біля міськради посилені заходи охорони. 

Як повідомляє кореспондент «МедіаПорта», під стінами Харківської міськради зібралися кілька десятків людей з прапорами України, червоно-чорним прапором, партії «Свобода», обласної «Спілки учасників АТО». Люди тримають плакати:

«На захист декомунізації!», «Ні комунізації Харкова», «Жуков — кривавий м'ясник!». 

Частина пікетувальників вимагає ремонту доріг. Вони тримають плакат «Платим налоги — где наши дороги?». 

Навколо міськради та усередині — посилені заходи охорони. Біля мерії — нацгвардійці, працівники спецпідрозділу «ТОР» у повному екіпіруванні. 

Сесія розпочалася за кілька хвилин до 10.00. 

Геннадій Кернес розпочав сесію українською мовою, повідомляє кореспондент «МедіаПорта». Зазвичай він говорить російською.  

Пряма трансляція Triolan.Live/YouTube

Сьогодні Харківська міськрада розглядатиме питання «Про розгляд електронної петиції», яким пропонується повернути пр. Григоренка ім'я маршала Жукова, а іменем Григоренка назвати вулицю від Римарської до Клочківської. 

Питання про повернення проспекту Григоренка імені Жукова — серед останніх у порядку денному.

UPD 10.10 Як повідомляє кореспондент «МедіаПорта», питання про петицію розглядатиметься шостим. За таку пропозицію проголосували 60 депутатів, 9 — проти, 43 утримались. На питання, чому пропонується перенести питання, Кернес відповів: «Тому що це питання викликає великий інтерес у харків'ян та у громадських організацій». 

Виключити питання із порядку денного просив позафракцій депутат Ігор Черняк. Після голосування за пропозицію Кернеса, міський голова пропозицію Черняка на голосування вже не ставив.