Web Analytics

Харківський напівмарафон зібрав 1,4 тисячі бігунів: хто виграв змагання

16 травня у Харкові пройшов напівмарафон, у якому взяли участь майже півтори тисячі любителів бігу.

Серед учасників були бігуни не тільки з Харкова, але й з інших міст України — Полтави, Києва, Рівного, Чугуєва, Сум тощо, повідомили у пресслужбі Харківської міськради. Загалом — 1,4 поцінювачів здорового способу життя.

Змагання проходили на проспекті Науки. Найдовшу дистанцію, 21 км, подолали близько 300 спортсменів. У самому масовому забігу, на 10 км, взяли участь близько 700. У сімейному забігу на 1 км — 400. 

Фото: city.kharkov.ua

Перше місце на дистанції 21 км серед чоловіків посів Олександр Чеперіс з результатом 1:15:55. Серед жінок — Ася Комісарова, яка пробігла дистанцію за 1:43:38.

Олександр Чеперіс зазначив, що не вважає себе професійним спортсменом, але бігає шість разів на тиждень по дві-три години, долаючи щонайменше 15-20 км. Його кращий результат на такій дистанції — 1 година 11 хвилин.

«Організація хороша. Води вистачало, дуже добре працювали волонтери. Незважаючи на спекотну погоду, все вдалося. Результатом задоволений», — зазначив бігун після церемонії нагородження.

Чеперіс також додав, що, можливо, тепер наважиться пробігти марафонську дистанцію — 42 км.

Кращими на дистанції 10 км стали Віталій Кузнєцов (33:26) і Анжеліка Глагольєва (41:26).

У сімейному забігу перемогли Юрій Юрков (00:03:47) і Ольга Письменна (00:04:16).

За словами директора Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексія Чубарова, зі стартом напівмарафону в Харкові відкрили спортивний сезон. Попереду — серія забігів.

«Хороша дистанція, хороша погода, приємно, що на дитячий сімейний забіг ми зібрали навіть більше людей, ніж планували. Багато людей хотіли зареєструватися, коли реєстрація вже була закрита. По суті це новий захід. Ми починаємо біговій сезон напівмарафоном, потім буде серія забігів, яку завершить у жовтні Харківський міжнародний марафон», — сказав Чубаров.

Він нагадав, що наступної неділі у Харкові пройде традиційний Велодень. Реєструватися для участі не треба.

«Запрошуємо всіх харків'ян взяти участь у Велодні. Для цього достатньо взяти велосипед або самокат і покататися усім разом проспектом Науки. Старт — о 10:00», — запрошує директор департаменту.


У харківському напівмарафоні традиційно беруть участь як новачки, так і досвідчені атлети. Серед них — сім'ї з дітьми, люди з  інвалідністю.