Web Analytics

Голові Харківської облради оголосили підозру в хабарництві

Правоохоронці повідомили голові Харківської обласної ради Артуру Товмасяну про підозру в одержанні понад 1 млн грн хабаря. Раніше у цій саме справі затримали його заступника та адвоката, якого слідство називає спільником.

Підозру оголосили 4 серпня, кажуть у Національному антикорупційному бюро.

«За версією слідства, на початку 2021 року голова Харківської обласної ради у змові зі своїм заступником вимагав та одержав неправомірну вигоду у 1,05 млн грн за залишення на займаній посаді керівника обласного комунального підприємства, засновником якого є Харківська обласна рада», — кажуть у бюро.

За даними НАБУ, впродовж першого півріччя посадовці отримали цю суму чотирма частинами, зокрема за посередництва спільника-адвоката.

Дії Артура Товмасяна кваліфікували за ч. 4 ст. 368*Одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, яке вона передбачає — 12 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади до трьох років і з конфіскацією майна.

Наразі вирішується щодо обрання голові облради запобіжного заходу.

Фото: nabu.gov.ua

Ситуацією з Товмасяном, який представляє в облраді партію «Слуга народу», розглядатимуть сьогодні під час позачергового засідання фракції «СН», повідомив заступник голови Харківської обладміністрації Роман Семенуха.

«Головою фракції «Слуга Народу» в Харківській обласній Раді Ігорем Захарченко ініційовано позачергове засідання фракції сьогодні на 16:00. На розгляді питання про виключення Товмасяна зі складу фракції «Слуга Народу», а також ініціювання позачергової сесії Харківської обласної ради», — написав він у Facebook.

Національним Антикорупційним Бюро України вручено підозру голові Харківської обласної ради. Головою фракції "Слуга...

Опубликовано Roman Semenukha Среда, 4 августа 2021 г.


Одного із заступників голови Харківської облради та адвоката затримали у справі про вимагання хабаря увечері 22 липня. За рішенням суду їх арештували на два місяці з можливістю внести заставу, проте обидва невдовзі вийшли з-під варти.