Web Analytics

Голова Харківської райради склав повноваження

Голова Харківської районної ради Володимир Кацуба заявив, що складає повноваження «через життєві обставини». Він очолив раду у 2020 році, обирався до неї від «Блоку Кернеса — Успішний Харків».

Заяву Володимира Кацуби розмістили на сайті Харківської райради.

«Життя вносить свої корективи в наше сьогодення. Через життєві обставини, що склались на сьогодні, я не маю змоги повноцінно виконувати обов’язки голови районної ради, тому ухвалив рішення скласти повноваження», — зазначив він.

Про які саме обставини йдеться, Кацуба не уточнив. Проте додав, що це рішення для нього «не просте, болюче, але виважене, вірне та своєчасне».

Фото: khrada.gov.ua


Володимиру Кацубі 65 років. Він більш ніж 15 років був військовим, потім працював у бізнесі. У 2007-2012 роках очолював Дергачівську районну адміністрацію, у 2010-му став депутатом Харківської обласної ради від Партії регіонів.

Кацуба також був народним депутатом двох скликань. У 2012-му обирався від «Партії регіонів» в окрузі №175 на Харківщині. У 2014-му — як безпартійний самовисуванець, входив до груп «Воля народу» та «Відродження». Очолив Харківську районну раду у 2020 році, обирався до неї від «Блоку Кернеса — Успішний Харків».