Web Analytics

Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу Вімблдону

Українська тенісистка перемогла білоруску Вікторію Азаренко та вийшла до чвертьфіналу Вімблдону. 

Матч у Лондоні тривав понад 2,5 години та завершився з рахунком: 2:6, 6:4, 7:6(9), повідомляє Тенісний портал.

Світоліна назвала перемогу найщасливішим моментом у житті після народження доньки і подякувала вболівальникам за підтримку. 

«Коли я програвала з рахунком 0-2 в другому сеті, почувалась дуже погано, тому що я не вийшла на матч, щоб просто зіграти. Я була дуже засмученою через це. Просто сказала собі, що я повинна битися. Я повинна віддати все тут. Потім я просто повільно повернулася в матч. Так, таке мислення мене дуже підштовхнуло, тому що я не мала права скаржитися у цій ситуації. Мені просто потрібно було вийти і боротися», — прокоментувала спортсменка. 

За її словами, вона відчувала, що вдома за неї вболівають багато людей, а співвітчизники переживають дуже тяжкі часи: «Я знаю, як багато це означають для них будь-які моменти щастя, якими вони можуть поділитися. Це неймовірне відчуття».

Після матчу білоруську спортсменку Вікторію Азаренко освистали. Вона одразу пішла тиснути руку судді, розуміючи, що рукостискання біля сітки після матчу зі Світоліною не буде.

«Люди повинні зрозуміти, що українці не будуть тиснути руку росіянам і білорусам після матчу зі зрозумілих причин», — сказала Світоліна. 

На Ролан Гаррос (Париж) вболівальники свистіли українським тенісисткам, які не тиснули руки представницям держави-агресора та її пособниці — росіянкам та білорускам. 

Фото: twitter.com/ElinaSvitolina

У наступному раунді Еліна зустрінеться з першою ракеткою світу Ігою Швьонтек (Польща). 

Світоліна родом з Одеси, початок її кар'єри пов'язаний з Харковом, де вона жила і тренувалася. Еліна — почесна громадянка Харкова. Вперше в кар'єрі тенісистка пробилася до чвертьфіналу Вімблдону у 2019 році, дійшла до півфіналу.