Web Analytics

Ексдепутат Харківської міськради програв у Верховному Суді: відбуватиме реальне покарання

Фазіль Аббасов отримав 3,5 років позбавлення волі. Постанову не можна оскаржити.

Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура

«12 грудня 2023 року Касаційний кримінальний суд Верховного Суду підтвердив законність вироку Апеляційної палати ВАКС від 11 серпня 2023 колишньому депутату Харківської міської ради — очільнику одного з комунальних підприємств Харкова Ф. Аббасову», — йдеться у дописі.

Фазіль Аббасов очолював КП «Комплекс з вивезення побутових відходів».Фото: city.kharkiv.ua

У вересні 2022 року Вищий антикорупційний суд виправдав колишнього депутата, а у серпні 2023-го Апеляційна палата ВАКС скасувала вирок і визнала Аббасова винним за ч. 2 ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). 

Цей вирок і підтвердив Верховний Суд, оскаржити постанову не можна. Аббасов має відбути покарання — 3,5 років ув’язнення.

У 2016 році Фазіль Аббасов, який був директором КП «Комплекс з вивезення побутових відходів», організував тендерну закупівлю обладнання, в якій перемогла підконтрольна йому фірма.

При цьому, як стверджує слідство, посадовець вніс зміни до документації, тому комунальне підприємство отримало іншу продукцію.

Зловживання завдали КП збитків на майже 1 млн грн. Частину цих коштів, за даними правоохоронців, фірма-постачальник перевела на рахунки ще однієї компанії Аббасова.

Фото на головній: city.kharkiv.ua

Блок новин за темою