Двоє харків’ян здобули медалі Європейських ігор

У загальному медальному заліку збірна команда України посіла третє місце.

На ІІ Європейських іграх у Мінську українські спортсмени здобули 51 медаль у 12 видах спорту, повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету. Серед нагород — 16 золотих, 17 срібних і 18 бронзових.

Спортсмени вибороли нагороди у спортивній і художній гімнастиці, боротьбі, самбо, карате, дзюдо і боксі, стрибках на батуті, стрільбі з пневматичного пістолета, веслування на байдарках, естафетах, велотреку, легкій атлетиці.

Серед призерів — двоє харків’ян: Микола Буценко («срібло» у боксі у ваговій категорії до 56 кг) і Богдан Бондаренко («бронза» у стрибках у висоту і «золото» в командних змаганнях легкоатлетів).

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка назвав результати збірної «чудовим підсумком для України».

«Попри те, що порівняно з минулими Іграми, де розігрувалось 243 комплекти нагород, зараз програма змагань передбачала лише 200, збірна України перевершила попередні показники. Зокрема, здобуто 16 золотих нагород, що вдвічі більше, ніж у Баку-2015», — зазначив Бубка.

Він також зауважив, що такі результати є гарним фундаментом для підготовки до ХХХІІ Олімпіади, яка відбудеться в Токіо у 2020 році.

За інформацією організаторів ІІ Європейських ігор, переше місце у медальному заліку посіла збірна Росії (109 нагород), на другому — Беларусь (69), на третьому — Україна (51). Четверте місце — у команди Італії (41), п'яте — у Нідерландів (29).

Інфографіка: Facebook/Minsk2019BY

За підсумками змагань збірна України посіла третє місце у медальному заліку.

ІІ Європейські ігри проходили в Мінську з 21 по 30 червня. У змаганнях взяли участь 198 спортсменів з України, з них 16 представляли Харківщину.