Web Analytics

«Допомога хвостикам»: харків'ян запрошують до участі у грантовій програмі

У програмі можуть брати участь благодійні зоозахисні організації та волонтери. Заявку на грант треба подати до 27 червня.

Про грантову ініціативу «Допомога хвостикам» повідомила Юлія Піменова, харківська волонтерка, PR-менеджерка хостингової компанії, яка проводить конкурс.

«Якщо ви допомагаєте пухнастим безпритульним знайти будинок і господарів, забезпечуєте вуличних тварин харчуванням і житлом, проводите стерилізацію і готові дати публічний звіт про витрату бюджету, подавайте заявку!»

Заявки можуть подавати благодійні організації та волонтери, які допомагають бездомним собакам і котам і ведуть публічні звіти не менше півроку. Автори найцікавішого проєкту отримають на його реалізацію 1000 доларів. Терміни виконання проєкту — один місяць.

Онлайн-анкету для участи і конкурсі треба заповнити до 27 червня. Серед іншого необхідно підготувати фото- і відеоматеріали для презентації, підрахувати бюджет, визначити можливі риски та очікування.

Інфографіка: Facebook/pchelka.juliya

«Хочеться більше добрих історій», — пояснює ідею грантової програми Юлія Піменова.

«Коли врятували, вилікували. Коли знайшли люблячих господарів. По-людськи хочеться щасливих моментів для них, — каже вона. — Точно знаю, що в нашому місті багато хороших і небайдужих людей, у яких є класні ідеї і навіть проєкти, але може бути не вистачає засобів для їх реалізації. І ось яке рішення придумалося».

Читайте MediaPort у Telegram