Web Analytics

До харківського екопарку повернули бізона, батьків якого вбили військові рф

Бізона Сашка, який ще дитинчам залишився без батьків навесні 2022 року, привезли додому. 

Про це повідомили в харківському екопарку.

У парку нагадують, що бізонові Сашку було 10 місяців, коли російські військові вбили його батьків.

«Його врятували з-під обстрілів, вивезли у безпечне місце, виходили, вигодували, реабілітували від отриманого стресу. І ось уже зовсім не малюк, а цілком дорослий бізон повернувся додому — до нашого екопарку», — йдеться в повідомленні.

Далі, сподіваються у парку, Сашко створить родину.

«Ми зробимо все можливе, щоб страшні спогади дитинства назавжди залишились для нього в минулому, а в майбутньому чекало тільки хороше, щоб він міг створити родину і дав життя новому поколінню бізонів», — додають  в екопарку.

Ви, напевне, пам’ятаєте трагічну історію 10-місячного бізоненяти Сашка, батьків якого навесні 2022 року вбили російські військові й він залишився зовсім сам? З гордістю повідомляємо, що завдяки зусиллям співробітників Фельдман Екопарк ця історія має позитивне продовження. Його врятували з-під обстрілів, вивезли у безпечне місце, виходили, вигодували, реабілітували від отриманого стресу. І ось уже зовсім не малюк, а цілком дорослий бізон повернувся додому – до нашого Екопарку. Ми зробимо все можливе, щоб страшні спогади дитинства назавжди залишились для нього в минулому, а в майбутньому чекало тільки хороше, щоб він міг створити родину й дав життя новому поколінню бізонів.

Опубликовано Фельдман Екопарк Понедельник, 21 августа 2023 г.


Російські війська обстрілювали екопарк ще з першого дня вторгнення, 24 лютого 2022 року. Рятуючи звірів, загинули шестеро працівників та волонтерів.

Частина тварин загинула, частині — знайшли прихисток: у харківському зоопарку, у Полтаві, Одесі тощо. Деяких засновник парку Олександр Фельдман забрав додому. 

Наприкінці січня керівництво парку вирішило не чекати на закінчення війни й вже навесні розпочати відновлення розбитих споруд. Після розмінування 1 червня відкрили для відвідувачів «Долину альпака». Наприкінці липня парк підключили до електромережі.

Слухайте також: «Поночко, відпусти снаряд»: як рятували харківський екопарк