Web Analytics

Діти з деокупованих територій Харківщини поїхали на відпочинок до Польщі та Латвії

Для дітей з Ізюмської та Куп’янської громад організували поїздки за кордон. 

27 дітей з Куп’янської громади поїхали на відпочинок до Польщі, повідомила Харківська обласна військова адміністрація. Серед них — вихованці дитячих будинків сімейного типу та діти.

«Я везу на відпочинок семеро своїх дітей віком від 12 до 16 років, дві дівчини і п’ятеро хлопців. А найстарший залишився вдома з батьком. Величезне дякую за організацію цієї подорожі в такий непростий час», — розповіла мама-вихователька дитячого будинку сімейного типу Світлана.

Фото: Харківська ОВА

Фото: Харківська ОВА

Фото: Харківська ОВА

До Польщі вирушила 31 дитина з Ізюмської громади.

«Організатори подорожі підготували детальну програму, адаптовану до потреб та очікувань дітей під час їх перебування в Польщі. Учні матимуть можливість дослідити місто, вивчити історію Гданську, так само як і відвідати історичні пам’ятки та розважальні центри для дітей», — повідомили в Ізюмській міськраді.

Ще одна група дітей з Ізюма поїхала до міста Тукумс (Латвія), повідомив заступник мера Ізюма Володимир Мацокін.

Фото: Володимир Мацокін

Наприкінці серпня куп'янська міська влада планує організувати ще одну поїздку дітей до Польщі, розповів начальник Куп'янської міської військової адміністрації Андрій Беседін: «Зараз формуємо делегації і шукаємо змогу долучитися до нових проєктів».