Web Analytics

Депутат облради Шенцев вирішив скласти мандат

Депутат Харківської обласної ради Микита Шенцев, син екснардепа Дмитра Шенцева, вирішив скласти повноваження.

Про своє рішення Микита Шенцев повідомив 1 лютого.

«Я подав заяву про складання депутатських повноважень. У разі війни управління містом і областю переважно здійснюється органами виконавчої влади, і це об'єктивно правильно. Триматися за крісло та грати у такий складний час у політику я не хочу і не можу», — написав він у Facebook.

Шенцев додав, що планує є далі «надавати адресну підтримку конкретним людям та громадам, без прив'язки до партій, фракцій та політичних реалій».

«Зараз не час для цього! Найчастіше будь-яка допомога, яку ми надаємо, надається ЗМІ чи опонентами як політичний піар, бажання заробити політичні дивіденди. Тепер мене в цьому вже не можна буде дорікнути», — заявив він.

До свого допису Шенцев додав фото заяви про складання повноважень.

Фото: Facebook/Микита Шенцев

33-річний Микита Шенцев — син екснардепа Дмитра Шенцева. До Харківської облради обрався у 2020 році від забороненої нині «Опозиційної платформи — За життя», у попередньому скликанні також представляв цю політсилу.

У 2010-му обирався до Харківської міськради від Партії регіонів.

Фото: Facebook/Микита Шенцев

Його батько, Дмитро Шенцев, був депутатом Верховної Ради кількох скликань, з 2006 року. У 2019-му пройшов до парламенту також від «ОПЗЖ», але був позафракційним. У вересні 2022-го Рада схвалила постанову про дострокове припинення його повноважень.


Наприкінці грудня депутат Харківської обласної ради Володимир Скоробагач також вирішив скласти повноваження.