Web Analytics

День знань у Харкові: онлайн-дзвоник, святкова лінійка в метро та спектаклі для дітей

1 вересня «перші дзвоники» у школах Харкова проходять в онлайн-форматі, але частину учнів запросили на символічну загальноміську лінійку.

Про це повідомила на брифінгу 30 серпня директорка Департаменту освіти Харківської міськради Ольга Деменко.

За її словами, «перші дзвоники» у харківських школах зранку проходитимуть в онлайн-режимі. Потім для учнів перших та 11-х класів проведуть символічну загальноміську лінійку в метрополітені — за словами Деменко, для цього підібрали «величезне приміщення, метрів 800 площею».

«Там будуть тільки першокласники й одинадцятикласники. Ми запросили 200 першокласників і 200 одинадцятикласників. Це представники кожного району, виключно за бажанням», — зазначила вона.

1 вересня частину учнів запросили на символічну загальноміську лінійку

У підземному приміщенні одного з торговельних центрів для учнів початкових класів до Дня знань також організують показ спектаклю.

«Ми там проводили протягом року з вузами виставки, лабораторні роботи показували дітям тощо. А 1, 2 і 3 вересня покажемо веселий дитячий спектакль. І навіть подарунки для них підготували», — каже Ольга Деменко.


У метро Харкова на п’яти станціях обладнали 17 кабінетів для 60 шкільних класів. До занять планують залучити щонайменше 400 педагогів та технічного персоналу.

Читайте також: Як розпочнеться навчальний рік на Харківщині: інформація ОВА