Web Analytics

ЦВК зареєструвала вісім кандидатів у президенти

Центральна виборча комісія зареєструвала ще трьох кандидатів на пост президента України на чергових виборах 31 березня.

Трьох нових кандидатів Центрвиборчком зареєстрував під час засідання 15 січня, повідомляє прес-служба ЦВК. Двох висунули політичні партії, третій — самовисуванець.

Партія «Наші» висунула народного депутата Євгенія Мураєва. У парламенті чинного скликання Мураєв спочатку входив до фракції «Опозиційного блоку», зараз — позафракційний.

Фото: Facebook/partiya.nashi

Партія «Громадянська позиція» висунула свого лідера Анатолія Гриценка, екс-депутата Верховної Ради, колишнього міністра оборони (у 2005-2007 роках). Наразі Гриценко — доцент кафедри політології Києво-Могилянської академії.

Фото: Facebook/Анатолій Гриценко

ЦВК також зареєструвала Віталія Купрія — позафракційного народного депутата (спочатку входив до фракції «Блоку Петра Порошенка»), заступника голови Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Купрій —самовисуванець.

Фото: Facebook/kupriyofficial

Всього поки що зареєстровано вісім кандидатів на пост президента України, підсумовують у ЦВК. Це Ігор Шевченко, Сергій Каплін, Віталій Скоцик, Андрій Садовий, Валентин Наливайченко, Євгеній Мураєв, Анатолій Гриценко та Віталій Купрій.

Про подання документів на реєстрацію в Центрвиборчком також заявила нардеп від «БПП» Ольга Богомолець.

За даними «Укрінформу», документи до ЦВК також подав лідер партії «5.10», підприємець Геннадій Балашов. «Українська правда» повідомляє, що документи до ЦВК приніс і екс-голова Державної фіскальної служби Роман Насіров. Питання про реєстрацію ЦВК має розглянути упродовж п'яти днів.

За інформацією громадської організації «Опора», ЦВК відмовила у реєстрації юристу з Київщини Володимиру Ратушу, лікарю з Тернополя Сергію Фаренюку та громадянину на ім'я Віталій Велідченко.

Вибори президента України заплановано на 31 березня 2019 року. Виборча кампанія офіційно стартувала 31 грудня 2018 року.

Читайте MediaPort в Telegram