Web Analytics

COVID в Україні: за добу — понад 20 тисяч випадків

В Україні зростає захворюваність на COVID-19. Вже вісім регіонів відповідають показникам помаранчевої карантинної зони.

За даними Міністерства охорони здоров’я, минулої доби, 20 січня, в Україні підтвердили 20 156 випадків СOVID. Найбільше, як і напередодні — в Івано-Франківській, Львівській областях і Києві.

Одужали 4486 пацієнтів, померли — 150.

Від початку епідемії зафіксували вже 3,8 млн випадків. Одужали більш ніж 3,5 млн хворих, померли — 98,9 тис.

Показникам помаранчевої зони епіднебезпеки відповідають вже вісім областей: Житомирська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Чернівецька та Чернігівська.

Скріншот: moz.gov.ua

Харківщина — поки у жовтій зоні. Минулої доби в регіоні підтвердили 971 новий випадок COVID, кажуть у Харківському центрі контролю та профілактики хвороб. Найбільше — у Харкові (684) та Ізюмському районі (60).

Подолали недугу 212 людей, померли — 11.

Загалом було вже 252,7 тис. випадків. Одужали 234,6 тис. хворих, померли — 6527.

Інфографіка: labcenter.kh.ua

До України привезли ще 2 млн швидких тестів для визначення коронавірусної інфекції, повідомили у пресслужбі МОЗ. Їх отримали за підтримки Світового банку та Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

«Наразі, як ніколи, важливо вчасне виявлення випадків коронавірусної хвороби, адже від цього напряму залежать темпи поширення COVID-19. Зараз Україна повністю забезпечена тестами на кілька місяців безперервної роботи», — зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко

Тест-системи вироблені корейською компанією SD Biosensor Inc. Їх передуть ДП «Укрвакцина», а далі — в усі регіони України.

Вартість партії — 7 млн доларів.


Очільник МОЗ Віктор Ляшко заявив про початок спалаху коронавірусної хвороби в Україні. Епіцентром спалаху стали західні регіони. 

Фото на головній: Харківська обладміністрація