Web Analytics

Центрвиборчком зареєстрував вже 12 кандидатів у президенти

Серед зареєстрованих кандидатів п’ятеро — самовисуванці. Решту висунули політичні партії.

Під час засідання 21 січня ЦВК зареєструвала двох кандидатів на пост президента України, повідомляють у прес-службі Центральної виборчої комісії.

Перший — народний депутат Олександр Шевченко, якого висунула партія «Українське об’єднання патріотів — УКРОП». Наразі Шевченко позафракційний, на початку каденції входив до фракції «Блоку Петра Порошенка».

Фото: ukrop.party

Другий кандидат — екс-голова Державної фіскальної служби Роман Насіров. Насіров — безпартійний, самовисуванець.

Фото: Facebook/rmnukr

Під час минулого засідання ЦВК також зареєструвала двох кандидатів: Ольгу Богомолець і Геннадія Балашова.

Ольга Богомолець — народний депутат від фракції «Блоку Петра Порошенка», голова парламентського комітету з питань охорони здоров’я. На вибори вона де як самовисуванець.

Фото: Facebook/olgabogomolets

Підприємця Геннадія Балашова висунула партія «5.10».

Фото: Facebook/Геннадій Балашов

Таким чином, станом на 21 січня ЦВК зареєструвала вже 12 кандидатів на пост президента України: Це Ігор Шевченко, Сергій Каплін, Віталій Скоцик, Андрій Садовий, Валентин Наливайченко, Євгеній Мураєв, Анатолій Гриценко, Віталій Купрій, Ольга Богомолець, Геннадій Балашов, Олександр Шевченко та Роман Насіров.

П’ятеро з них (Богомолець, Скоцик, Купрій, Насіров та Ігор Шевченко) — самовисуванці. Решту висунули політичні партії.

Декілька політичних партій також заявили, що висувають на вибори своїх представників. «Опозиційний блок» повідомив, що підтримує нардепа Олександра Вілкула, Соціалістична партія України — екс-керівника Департаменту протидії наркозлочинності МВС Іллю Киву, партія «Основа» — нардепа Сергія Таруту, партія «Сила людей» — журналіста Дмитра Гнапа. «Радіо Свобода» також повідомляє, що партія «Слуга народу» висуває актора Володимира Зеленського. Інформації про те, чи подали вони документі до ЦВК, поки що немає.

Вибори президента України заплановано на 31 березня 2019 року. Виборча кампанія офіційно стартувала 31 грудня 2018 року.

Читайте MediaPort у Telegram