Web Analytics

Борчиня Алла Черкасова здобула для України сьому олімпійську медаль

Українська борчиня Алла Черкасова виборола «бронзу» Олімпійських ігор у Токіо. Наразі Україна має вже сім медалей.

Бронзову медаль українка здобула 3 серпня, повідомили у Національному олімпійському комітеті. Черкасова виграла з рахунком 2:0 двобій з японською борчинею Сарою Досьо — олімпійською чемпіонкою 2016 року.

«Українка Алла Черкасова, яка виступає у ваговій категорії до 68 кг, приносить Україні бронзу Токіо-2020 — першу олімпійську нагороду у жіночій боротьбі з Пекіну-2008, де так само на третю сходинку п’єдесталу зійшла Ірина Мерлені», — зазначили у НОК.

Перше місце посіла Таміра Менса зі США, друге — Блесінг Оборудуду з Нігерії.

Українка Алла Черкасова, яка виступає у ваговій категорії до 68 кг, приносить Україні бронзу Токіо-2020 - першу...

Опубликовано НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team Вторник, 3 августа 2021 г.

Після виступу Алла Черкасова зазначила, що йшла до олімпійської нагороди 10 років  за цей час вона неодноразово ставала призеркою та переможицею чемпіонатів Європи та світу. Але в Токіо, зізнається борчиня, вона мала особливу мотивацію — обіцяла привезти нагороду синові.

«Неймовірно щаслива, що привезу синові обіцяну олімпійську медаль. За свій великий спортивний вік так багато людей, які були поруч у різні періоди й допомагали хто словом, хто справою. Вдячна всій Україні та Богові за цю нагороду», — сказала Черкасова.  

«Було складно налаштуватися, та я була готова боротися, адже розуміла, що це, можливо останні шість хвилин у моїй кар'єрі», — додала вона.


Наразі Україна має сім нагород Олімпіади в Токіо: шість бронзових медатей та одну срібну.

Змагання триватимуть до 8 серпня.