Міністерству Культури України та іншим лузерам присвячується…Паны…браты…товарищи!" – звертався з екрану кінотеатру Тарас Бульба, голосом геніального актора Богдана Ступки. Сага про козацьку Україну, ода Україні – героїчній, кінострічка "Тарас Бульба" що зібрала мільйони глядачів по обидва боки Дніпра та Волги, знята за підтримки Міністерства Культури Російської Федерації, фактично, стала сагою про "русского царя" и "русский дух". Поки прем’ер- міністр України чубилась з президентом та парламентом росіяни кували свій патріотизм, виховуючи чергове покоління, що в майбутньому, якщо знадобиться, з завзяттям прадідів буде помирати за "родіну". За що будуть помирати українці? За кришечку з призом від пива "Рогань"?
Справа навіть не в подвійні редакції гоголівського тексту 1835 та 1942 років, http://www.pravda.com.ua/news/2009/4/6/92747.htm в першій з яких слова "русский царь" взагалі не згадувалось. Справа в тім що хохлів знову обідрали до нитки, вкравши навіть іллюзію про "українского російськомовного писменника Гоголя" і вони, обідрані й босі таки прийшли до кінотеатрів подивитись на російськомовних січовиків. Бортовську екранізацію не зміг зіпсувати навіть син Богдана Ступки – Остап,чию зовсім не козацьку пику то і діло брали крупним планом.
Машина патріотизму в Російські імперії не зупиялась ні на мить з часів жовтневої революції. Слава Россії, країні, яка дбає про своїх классиків, слава російському уряду, який розуміє що мільйони можна витрачати не тільки на рейдерство, але й на культуру.