1. Про проект «Україна» (український цивілізаційний проект, візію, український стрибок)
Шукати його не потрібно. Він є. Він є об’єктивно, як єдиний можливий. Його сутність неодноразово сформульована багатьма мудрими.
Ми не маємо умов для революційних технологічних проривів – то ж не слід ними зараз перейматися. Ми не зможемо захопити будь-який стратегічний зовнішній ринок, оскільки нас на нього просто не пустять – то ж не слід цим зараз перейматися. Нам нема сенсу будувати індустріальне або модернове суспільство тоді, коли вони доживають останні роки у більш розвинутих країнах, коли їхня агонія вже розпочалася, бо все одно у такий спосіб будемо пасти задніх і прислуговувати тим, хто це вже давно побудував – то ж не слід цим зараз перейматися.
Український проект може бути лише один. Його сутність відома і проста – обітована земля талановитих людей.
Земля з чистим повітрям, чистою водою, родючою землею. Достатнє здорове натуральне органічне харчування для кожного. Національна система виховання і навчання здорових фізично і психічно людей, з максимальним розвитком талантів і здібностей кожної людини за принципом «сродної праці».
Суспільство, в котрому кожна людина, котра чесно і наполегливо працює, має добробут і шану. Країна, в котрій особа живе у гармонії із суспільством, суспільство в гармонії з природою.
Виробництво дорогих товарів найвищої якості для довгострокового використання замість гонитви масового виробництва суспільства споживання.
Екологічні самодостатні поселення з розвинутою інформаційною і транспортною інфраструктурою замість індустріальної забудови для людей-гвинтиків.
Відновлення традиційних екологічних технологій у поєднання з передовими науковими досягненнями.
Створив суспільство талановитих хліборобів, ремісників, воїнів, жерців Україна зможе реалізувати будь-який вектор подальшого розвитку, розробити будь-які технології, опанувати головний ринок – ринок ідей, знань. На останнє головний чинник, головна складова – Віра.
2. Хто це робитиме?
Деталізувати проект «Україна» маємо ми. Втілити проект «Україна» маємо ми. Ми – це ті, хто ототожнює себе з українською нацією. Ті, хто готовий жертвувати власним, особистим заради спільного. Ті, для кого поняття роду, нації, Батьківщини є вартісними, хто не шукає місця, де ліпше, а перетворює на найліпше власне місце. Ті, хто готовий бути солдатом, а не лише генералом. Головне – ті, хто мають Віру.
Всупереч олігархічному режиму. Не слід сподіватися на «добрих» олігархів, таких не існує за визначенням.
Всупереч зовнішнім силам. Нема у світі тих, хто зацікавлений в успіху українського проекту.
Всупереч інерції маси – у разі потреби йти проти маси заради маси.
3. Що саме робити?
Нічого нового – все давно відоме і багато разів описано мудрими. Створити нове суспільство із нас. Всередині того, яке існує. Із власною системою освіти, господарювання, захисту. Наголошую на захисті. Організація повинна захистити свого учасника за будь-яких умов від будь-якого тиску з боку ворожої держави.
Показати масам: дивіться, з нами ліпше, з нами безпечно, з нами ситно, з нами надійно, з нами впевненість у завтрашньому дні. Через об’єднання усіх активних громадян у будь-якій формі самоорганізації навчити їх відповідальності, самоповазі і самодостатності, у подальшому залучити до нового суспільства. У легітимний спосіб взяти владу в селі, мікрорайоні, районі, місті, області, країні і втілити проект «Україна».
4. Як діяти?
Нічого нового – все давно відоме.
Зустріньтеся з однодумцями наживо, створіть спільний фінансовий ресурс – десятину від усіх особистих доходів. Узгодьте основні ідеологічні тези, щоденною живою особистою пропагандою і агітацією впливайте на всіх, хто вас оточує. Водночас використовуйте всі інші доступні способи інформування. Обов’язково регулярно розповсюджуйте пропагандистські листівки.
Організуйте власних знайомих на конкретні дії для створення незалежної системи освіти, господарювання, інформування, захисту.
Зв’яжіться з такими самими організаціями вашого району, об’єднайтеся.
Зв’яжіться з такими самими організаціями сусідніх районів, об’єднайтеся.
Зв’яжіться з такими самими організаціями інших областей, об’єднайтеся.
5. Про лідерів
Не чекайте на лідерів. Лідери не з’являються зі шпальт газет, лідери не з’являються з екрану телевізора, лідери не з’являються з трибуни мітингу. Лідери можуть з’явитися лише знизу, всередині організації і лише у боротьбі. Критеріїв виявлення лідерів три. Перший – особу підтримує дієва організація, учасники котрої діють не за гроші, а за ідею і підтримують особу безумовно. Другий – особа готова жертвувати всім заради перемоги. Третій – особа має успіх у зазначеному в пункті «Як діяти?».
Ще раз наголошую: людина, за котрою є міцна організація на ідейних засадах. Не той, хто закликає прийти всіх небайдужих. Той, хто за будь-якої потреби виводить власну згуртовану і дисципліновану організацію – безоплатно. За наших умов той, хто готовий пролити власну кров, а не тікати у разі небезпеки за кордон.
6. Висновок
Все добре відоме, про що пишуть багато і довго. Хто вже це робить, чекаю на зв’язок.
Святослав Стеценко, полковник запасу