Web Analytics

Бій у Бєлгородській області рф 17 грудня: що відомо про події

У Бєлгородській області рф 17 грудня стався бій, знищений опорний пункт російської армії. Відповідальність за атаку взяв на себе підрозділ «Свобода росії».

Про бойові дії повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

За інформацією ГУР, атаку здійснили «противники кремлівського режиму».

«Несподіваний напад на позиції підрозділів армії терористичної росії викликав панічну реакцію серед особового складу місцевого гарнізону. Так, за наказом тамтешніх командирів російських військ був відкритий  хаотичний артилерійський вогонь по навколишніх селах», — йдеться в повідомленні.

ГУРінформує Противники кремлівського режиму здійснили атаку на бєлгородщині Головне управління розвідки...

Опубликовано Головне управління розвідки Міністерства оборони України Воскресенье, 17 декабря 2023 г.

 

Губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков заявляв, що на околиці села Теребрене був стрілецький бій.

За його даними, поранених немає. Пошкоджені лінії електропередачі та газові мережі. Пошкоджені три будинки: побиті вікна та фасади. 

Події прокоментували в підрозділі «Свобода росії», сформованому з громадян рф у Збройних силах України.

«Штурмові загони Легіону «Свобода Росії» зайшли до Бєлгородської області рф, знищили взводний опорний пункт путінських військ неподалік вже знайомого нам Теребрене, виконали поставлені завдання і вже повернулися», — йдеться в повідомленні.

У підрозділі кажуть, що «виконали всі поставлені завдання». Серед іншого — «залишили цікавий пазл» російським інженерним військам: замінували територію.

«А всім язикам Кремля, які пишуть про «українську ДРГ» ще раз (для тупих пояснюємо): ми російські добровольці. І ми маємо право приходити додому будь-коли. Тим більш, із доброю метою», — додають у «Свободі росії».

Фото на головній: Об'єднані сили

Блок новин за темою