Web Analytics

Біля метро «Академіка Барабашова» знову ходитимуть тролейбуси й автобуси

З 3 березня громадський транспорт знову курсуватиме біля станції метро «Академіка Барабашова» в Харкові. Водночас на вулиці Академіка Павлова два дні обмежуватимуть рух трамваїв.

Про поновлення руху повідомили у Харківській міськраді.

«З 3 березня тролейбуси та автобуси знову пускають вул. Амурською та розворотним колом «Станція метро «Академіка Барабашова». Це пов’язано з завершенням реконструкції теплових мереж», — зазначили у мерії.

Відтак на свої звичайні маршрути повертаються тролейбуси №24, 56, 267 та автобуси №81е, 83е.

Рух громадського транспорту біля «Академіка Барабашова» перекрили у середині лютого. Очікувалося, що роботи на тепломережах триватимуть до 2 березня.

Фото: Харківська міськрада

Водночас 3 і 6 березня з 9:00 до 15:00 припинятимуть рух трамваїв на вул. Академіка Павлова — на ділянці від пров. Салтівського до вул. Героїв Праці. Як пояснили у мерії, це пов’язано з ремонтом колії.

Трамваї ходитимуть так:

  • №16, 16А: розворотне коло «Салтівське» — пр. Тракторобудівників — вул. Героїв Праці — вул. Шевченка — вул. Мойсеївська — вул. Віринська — в’їзд Семиградський — вул. Академіка Павлова — пр. Героїв Харкова — вул. Кошкіна — вул. Плеханівська — парк Машинобудівників;
  • №27: розворотне коло «Салтівське» — пр. Тракторобудівників — вул. Героїв Праці — вул. Шевченка — вул. Мойсеївська — вул. Віринська — в’їзд Семиградський — вул. Академіка Павлова — пр. Героїв Харкова — пл. Захисників України — вул. Молочна — вул. Гольдбергівська — вул. Москалівська — розворотне коло «Новожанове».

Трамвайні маршрути №16 та 16А відкрили 24 лютого. Одночасно — змінили маршрут №27.


У районі Нової Баварії знову пустили тролейбуси за маршрутом №27. Вони курсуватимуть між пр. Дзюби та вул. Новий Побут.