Web Analytics

Біля двох розбитих мостів на Харківщині облаштували тимчасові об’їзди

На трасі Чугуїв-Печеніги-Великий Бурлук побудували дві споруди для об’їзду зруйнованих мостів. Вони призначені для легкового транспорту.

Про забезпечення проїзду звітували у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

«Щоб відновити життєдіяльність деяких територіальних доріг, працюємо над створенням безпечних логістичних ланцюжків. Під час бойових дій низку мостів в області було зруйновано, наразі зроблені тимчасові об’їзди двох штучних споруд на автомобільній дорозі Т-21-11 Чугуїв-Печеніги-Великий Бурлук», — розповідають шляховики.

На першому об’єкті влаштували 250 м тимчасової дороги, на другому — 150.

Об’їзди призначені для легкового транспорту, додає «Суспільне». Як уточнила речниця САД у Харківській області Анастасія Таран, вони зроблені з ґрунту та щебеню.

Хроніки відновлення логістичних ланцюжків Харківщини. Забезпечуємо проїзд поблизу зруйнованих мостів Щоб відновити...

Опубликовано Служба автомобільних доріг у Харківській області Понедельник, 2 мая 2022 г.

У службі також нагадали, що триває й ямковий ремонт на дорогах регіону, на 2 травня полагодили вже майже 40,3 тис. кв. м.

Також з більш ніж 100 км доріг прибрали спалену техніку та інших наслідків боїв.

«На всіх звільнених територіях, на дорогах та в населених пунктах дорожники працюють лише після ретельного розмінування», — наголосили у САД.


Кабінет міністрів виділив 1,4 млрд грн на першочергову відбудову п'яти регіонів. Харківська область отримає 250 млн грн. На ці кошти усуватимуть наслідки боїв та відновлюватимуть інфраструктуру.