Евакуаційну операцію в Куп’янську на Харківщині правоохоронці провели спільно з військовими.

Про це повідомили в поліції Харківщини.

З Куп’янська, де точаться бої, врятували чотирьох людей, які тривалий час залишалися в небезпечному районі під постійними обстрілами.

«Евакуація стала можливою завдяки ретельно спланованій спецоперації, що проходила у кілька етапів. Кожен крок був критичним, адже лінія зіткнення поруч, а ситуація на місці змінюється щохвилини», — зазначають у поліції. 

Один із ключових етапів провели за допомогою дрона, який відстежував ситуацію та коригував маршрут. Це дозволило цивільним безпечно вийти до визначеної точки, де на них вже чекав бронеавтомобіль поліції. 

«Під щільним вогневим тиском ворога екіпажу вдалося швидко підібрати людей та вивезти їх з небезпечної зони. Після евакуації їх доставили до умовно безпечного місця, де їм надали теплий прихисток, можливість перепочити та отримати першу допомогу», — додають правоохоронці. 

Контакти для евакуації 

Правоохоронці закликають жителів населених пунктів, що в зоні постійних обстрілів, не зволікати з евакуацією.

За потреби просять звертатися до спецпідрозділу «Білі Янголи» за телефонами: 

  • 102;
  • (067) 177 07 40;
  • (095) 285 70 12.

Читайте також новини Харкова на MediaPort: «Головне — життя зберегти»: як «Білі янголи» евакуюють цивільних з прифронтового Лиману

Чільне фото: Ілюстративне