Web Analytics

«ART KUZEMYN: гра в майбутнє»: оголошено конкурс для художників і художниць

Мистецька резиденція «ART KUZEMYN» оголосила open call серед українських художників і художниць, що триватиме до 3 липня 2023 року.

Мистецька резиденція «ART KUZEMYN» — проєкт «ЄрміловЦентр» за підтримки Українського культурного фонду, започаткований у 2021 році у селі Куземин Охтирського району Сумської області. 

Село стоїть на місці Куземинського укріплення скіфського городища і у 18 сторіччі було козацьким містечком на межі Гетьманщини та Слобожанщини. У сусідньому селі Скелька народився поет і письменник Іван Багряний.

«Мистецька резиденція народжена із пристратної ідеї поєднати мистецтво та розвиток локальної культури» — пишуть організатори.

Фото: Резиденція «АРТ Куземин»

З 20 липня по 13 серпня в резиденції «ART KUZEMYN» митці і мисткині матимуть змогу створити лялькову виставу разом з командою Харківського театру ляльок. Прем’єра вистави відбудеться у селищній громаді.

«Якщо ви маєте на меті попрацювати на перетині візуального мистецтва і театру ляльок, створити власноруч частину майбутньої лялькової вистави, спираючись на власні дослідження місцевої культурної та історичної спадщини та працювати спільно з акторами, режисерами і кураторами (художник Костянтин Зоркін та режисерка театру ляльок Оксана Дмітрієва) над її створенням, запрошуємо вас розповісти про себе, подавши заявку на участь у резиденції «АРТ КУЗЕМИН: гра в майбутнє» у 2023 році», — зазначають організатори.

Учасникам конкурсу необхідно заповнити онлайн-форму українською мовою та долучити портфоліо. В межах резиденції митець отримає кошти на продакшн роботи, забезпечення проживання, стипендію (20 000 гривень). Витрати на дорогу не покриваються.

Результати відбору оголосять 10 липня 2023 року.