Web Analytics

Архітекторів і студентів запрошують долучитися до конкурсу з відновлення Північної Салтівки

Стартувала реєстрація на конкурс Rebuild Ukraine, учасникам якого пропонують віднайти сучасні рішення щодо заміни зруйнованого житла у харківському мікрорайоні Північна Салтівка.

Про старт конкурсу повідомили у Міністерстві освіти та науки.

Учасникам Rebuild Ukraine пропонують спроєктувати 200 нових житлових квартир різної площі на Північній Салтівці — мікрорайоні Харкова, який найбільше постраждав від російських обстрілів.

Фото: Сашко Бринза

«Надається свобода вибору між проєктуванням нового будинку або ущільненням наявної забудови додатковими квартирами. Існують різні техніки та методи, які можуть бути використані для перепланування, зокрема повне знесення та будівництво нового будинку, перебудова, надбудова та заміна пошкоджених частин або комбінація цих методів», — зазначають у міністерстві.

Проєкти мають передбачати використання сучасних модулів та утеплених металевих панелей. Детальна інформація та вимоги до заявок — за посиланням.

Загальний призовий фонд — 10 тис. доларів.

Заявки можна подавати до 16 червня.


За даними міської влади Харкова, авіаудари та артобстріли російських військ зруйнували або пошкодили близько 4,5 тис. будівель у Харкові. Близько 500 з них не підлягають відновленню.

Читайте також: Зруйноване житло. Харків отримав висновок першої інструментальної експертизи