Web Analytics

Археологія, світоложивопис і реставрація: 22 вересня в Харкові — «Культурні пікніки»

Організатори описують захід як «фестиваль мистецької освіти в розвазі». Вхід вільний, участь безкоштовна.

Фестиваль під відкритим небом «Культурні пікніки» відбудеться 22 вересня. В ньому візьмуть участь харківські заклади місцевих закладів культури, мистецтв, дозвілля та креативних індустрій.

Організатори обіцяють, що під час заходу можна буде «граючись навчитися певному хисту з восьми галузей мистецтв». Це візуальне, аудіальне й аудіовізуальне мистецтво, дизайн і мода, перформативне та сценічне мистецтво, культурна спадщина, література та видавнича справа, культурні та креативні індустрії.

«Культурні пікніки» хочуть зайвий раз зблизити установи, професіоналів і майстрів культури та креативу зі своєю цільовою аудиторією — широким загалом — так, аби цю сферу можна було кожному торкнутися чи навіть більше, відчути самому, стати співучасником дійства з будь-якої культурної сфери — від театру та традиційних ремесел до кліпмейкерства й моделювання доповненої реальності», — каже менеджерка фестивалю в Харкові Тетяна Баглай.

У програмі — українознавчі й історичні урбаністичні студії, симуляції роботи археолога, мистецтвознавця, етнолога, реставратора, екскурсовода, майстерні Слобожанських ігор, танців і пісень, 3D-моделювання, галерея малювання Харкова, а також коцарство, циркове, акторське та режисерське мистецтво, світложивопис тощо. Все — за принципом «покажи, поясни, дай спробувати».

Фото: Facebook/crg.org.ua

Також працюватиме інформаційне шатро міського Громадського бюджету, серед пріоритетів якого на 2020 рік — організація культурних подій. Всі охочі зможуть отримати консультацію з подання і подальшої реалізації проєктів.

Фестиваль відкриється о 13.00 у Покровському сквері (неподалік станцій метро «Історичний музей» і «Майдан Конституції»). Вхід вільний, участь безкоштовна.

У Харкові проєкт веде громадська організація «Центр розвитку громад» за підтримки програми «Створюємо інноваційний культурний продукт» Українського культурного фонду та сприяння Харківської міської ради.

Читайте MediaPort у Telegram