Web Analytics

«Антимайданівець» Спартак Головачов заявив до поліції про напад

Представники націоналістичної організації «Фрайкор» облили зеленкою одного з лідерів проросійських акцій у Харкові у 2014 році Спартака Головачова. 

Це сталося 15 травня біля будівлі Фрунзенського районного суду у Харкові. 

На сторінці у Facebook Головачов написав, що отримав опіки очей. За його словами, через інцидент судове засідання у справі, в якій він фігурує, перенесли. 

Фото: Facebook/Спартак Головачов

Головачов звернувся до поліції.

«Даний громадянин звернувся до Немишлянського відділу поліції о 14.00 із заявою про те, що коли він виходив із приміщення суду, невідомі особи облили його зеленою речовиною. Заява зареєстрована у Журналі обліку правопорушень», — розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області. 

Спартак Головачов був засуджений за участь у проросійських акціях у 2014 році. Влітку 2018 року суд визнав Головачова винним. «Антимайданівцю» присудили п’ять років ув’язнення, проте звільнили від реального покарання з випробувальним терміном у три роки.

15 травня дня у Фрунзенському райсуді відбулося чергове засідання у справі про теракт біля Палацу спорту, внаслідок якого у лютому 2015-го року загинули четверо людей. 

Як повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області, один з обвинувачених Володимир Дворніков змінив адвоката. «У Дворнікова був безкоштовний адвокат за призначенням. Тепер у нього новий адвокат Ігор Нагорний», — сказав представник потерпілих Олег Головков агентству «Інтерфакс-Україна».

Суд дав новому захиснику час ознайомитися з матеріалами справи. Через це в засіданні оголосили перерву до 22 травня. 

Читайте також: Чотири роки теракту біля Палацу спорту: суд триває

Читайте MediaPort у Telegram