«2000 метрів до Андріївки»: у Києві та Львові відбудуться спецпокази фільму за участі режисера
Документальний фільм Мстислава Чернова «2000 метрів до Андріївки» з 28 серпня виходить у прокат в Україні.
Спецпокази за участі режисера пройдуть з 29 серпня по 1 вересня у кінотеатрах Києва та Львова.
«Це документальний фільм про звільнення Андріївки під Бахмутом у 2023 році. 2000 метрів лісосмуг і шалений опір ворога — шлях, який з бійцями Третьої штурмової пройшла і знімальна група. Видання The Times назвало стрічку «Найважливішим фільмом року». Бо це кіно, в якому немає акторів, а сценарій — історія, яку в реальному бою написали наші підрозділи», — повідомили на сторінці Третього армійського корпусу.
Спецпокази за участі Мстислава Чернова пройдуть:
- 29 серпня, 19:00 — Київ, MULTIPLEX, Respublika Park;
- 30 серпня, 16:30 — Київ, «Планета Кіно», ТРЦ River Mall;
- 31 серпня, 16:45 — Київ, кінотеатр «Жовтень»;
- 1 вересня, 19:00 — Львів, «Планета Кіно» «Forum Lviv», зал №1.
«2000 метрів до Андріївки» — це другий повнометражний документальний фільм українського журналіста, документаліста та режисера, лауреата «Оскара» Мстислава Чернова.
Міжнародний трейлер стрічки презентували у середині серпня цього року. Фільм «2000 метрів до Андріївки» у травні представили на Каннському кінофестивалі. За цю стрічку Мстислав Чернов у січні отримав нагороду на фестивалі Sundance у категорії «Світове документальне кіно».
Мстислав Чернов — журналіст, фотограф, відеограф, режисер, автор книги «Часи сновидінь», президент Української асоціації професійних фотографів, лауреат Пулітцерівської премії (2023), Національної премії України імені Тараса Шевченка (2024). Родом з Харкова. На початку кар’єри працював у редакції MediaPort. У січні 2014 був поранений на Майдані в Києві.
Читайте також: Мстислав Чернов з фільмом «2000 метрів до Андріївки» отримав приз Sundance за режисуру