Web Analytics

20 працівників інфекційної лікарні у Харкові захворіли на COVID

Серед хворих медиків обласної інфекційної лікарні — директор, завідувач відділення анестезіології, три анестезіологи та два лікарі з додаткових бригад, якими нещодавно підсилили медзаклад. 

Про це 24 травня повідомили у пресслужбі Харківської облдержадміністрації

«Працює зараз 5 анестезіологів. Навантаження високе, але усі реанімаційні дії виконуються», — відповіла на питання журналістів речниця Харківської ОДА Ксенія Ярікова.  

За відсутності директора його обов'язки виконує представниця Харківської медичної академії післядипломної освіти Валентина Маслова, яка суміщала роботу в інфекційній лікарні. Їй допомагає директор обласної дитячої інфекційної лікарні Дмитро Кухар. 

В інфекційній лікарні на сьогодні 175 пацієнтів. На завтра медзаклад має заповнитися на 50%. 

«Заповнюваність почала знижуватися. Тим не менш прямо зараз ведеться робота з виписки і переводу частини пацієнтів до 17-ї міської лікарні. Там розгорнуто 60 ліжок (40 загальної терапії, 20 інтенсивної). Також 40 ліжок розгорнуто в дитячій інфекційній лікарні (11 з них вже заповнені). Також готові підключати 13 міську лікарню», — повідомили у Харківській ОДА. 

Нетяжких пацієнтів також приймають опорні лікарні в районах. 

У пресслужбі нагадали, що результати перевірки обласної інфекційної лікарні голова обладміністрації Олексій Кучер озвучить найближчим часом. Попередньо вбачають порушення з боку керівництва медзакладу. 


Раніше повідомлялося про 14 хворих медиків інфекційної лікарні. Перші випадки захворювання серед працівників медзакладу зафіксували на початку травня.