Web Analytics

10 працівників Харківського лабцентру захворіли на COVID

Двох працівників Харківського обласного лабораторного центру госпіталізували з COVID, ще 8 в самоізоляції.  

Коронавірус виявили у шести епідеміологів, помічника епідеміолога, юриста та водія лабцетру, повідомили 2 червня у пресслужбі Харківської облдержадміністрації із посиланням на директорку установи Любов Махоту.

За її словами, ніхто з них з хворими або біоматеріалом хворих на COVID не контактував, оскільки не задіяний у ПЛР-тестуванні, вірус занесений ззовні — через чоловіка однієї з працівниць.

На роботу установи, за словами Махоти, ситуація не вплинула.

UPD Про це також повідомив голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер. Він назвав ситуацію «досить стабільною».

«Лабораторний центр працює у звичайному режимі, понаднормовому режимі, це слід констатувати. Кількість ПЛР-досліджень ми не зменшуємо. Ситуація зараз досить стабільна», — сказав Кучер. 


Харківський лабораторний центр — основна установа регіону для проведення ПЛР-тестувань на коронавірус. Його верифікували на визначення COVID у квітні. В лабцентрі працює дві лабораторії. Крім лабцентру, тести проводять в лабораторіях обласної інфекційної лікарні та обласної дитячої інфекційної лікарні. 

За словами директорки лабцентру Любові Махоти, потужності установи розраховані на 400-450 тестувань на добу.