Світоліна вперше вийшла до півфіналу турніру WTA Indian Wells

Еліна Світоліна стала першою представницею України, яка зіграє в півфіналі турніру WTA Premier Mandatory BNP Paribas Open в Індіан-Уеллс (США). Її суперницею буде Б’янка Андреєску з Румунії.

У чвертьфіналі Еліна Світоліна зустрілася з чеською тенісисткою Мартою Вондроушевою, повідомляє прес-служба WTA. Українка виграла з рахунком 4-6, 6-4, 6-4. Матч тривав 2 години 11 хвилин.

«Для мене це не був ідеальний матч, але я боролася», — прокоментувала підсумки двобою Світолина.

Протягом двох днів українська тенісистка провела на корті понад п’яти годин, вигравши напередодні найдовший матч сезону на турнірах WTA.

«Я просто намагалася вижати все, що залишилося в моєму тілі. Тому що я знала, що завтра вихідний день, так що це добре. У мене є час, щоб відновитися. Для мене це важливо», — зазначила вона.

Завдякі перемозі Світоліна вперше в кар'єрі вийшла у півфінал турніру WTA Premier Mandatory BNP Paribas Open в Індіан-Уеллс. Її наступна суперниця — Б’янка Андреєску з Румунії.

Як повідомляє «Тенісний портал України», Еліна Світоліна стала першою представницею України (в історії як жіночого, так і чоловічого тенісу), яка зіграє в півфіналі турніру в Індіан-Уеллс.

«Раніше кращим результатом українців був чвертьфінал. Андрій Медведєв грав у чвертьфіналі Мастерса в Індіан-Уеллс в 1998 році, а Леся Цуренко — в 2015-му», — зазначає видання.

Раніше Світоліна вже грала в півфіналі турніру WTA Premier Mandatory: в 2016 році вона поступилася Агнешці Радванській з Польщі в півфіналі змагань цієї категорії в Пекіні.

Це вже третій півфінал Світоліної в цьому сезоні — після змагань у Досі та Дубаї.

Наразі Еліна Світоліна на шостому місці в рейтингу WTA.  Після перемоги на Підсумковому турнірі в Сингапурі наприкінці жовтня 2018 року вона була четвертою.