Харківські синхроністки здобули шість медалей чемпіонату світу

На чемпіонаті світу з водних видів спорту в Кванджу (Республіка Корея) завершилася боротьба за нагороди в артистичному плаванні.

Збірна України з артистичного плавання здобула шість медалей — одну золоту і п’ять бронзових, повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету.

«Історичним золотим досягненням синьо-жовта команда відзначилася у хайлайті — новій дисципліні в програмі чемпіонатів світу (двохвилинний виступ якнайменше з чотирма видами акробатичних елементів — ред.). Результат 94,5000 забезпечив найвищу сходинку п’єдесталу», — розповідають у НОК.

Бронзові нагороди плавчині отримали за виступи дуетів у технічній і довільній програмах, виступи в групі (технічна та довільна програми) і в комбінації.

Як зазначили у прес-службі Харківської обладміністрації, збірна України складається з харків’янок.

Чемпіонат світу з водних видів спорту триватиме до 28 липня.

За даними сайту Міжнародної федерації плавання (FINA), у загальному медальному заліку лідирує Китай (14 золотих, 9 срібних і 1 золота нагорода). На другому місці — Росія (9-5-1). На третьому — Австралія (3-1-2).