Харківські плавчині здобули «бронзу» чемпіонату світу

Марта Федіна й Анастасія Савчук вибороли третє місце у змаганнях з артистичного плавання.

Про призове місце українського дуету на чемпіонаті світу з водних видів спорту, що проходить наразі в Кванджау (Республіка Корея), повідомили у прес-службі Національного олімпійського комітету.

Дует Марти Федіної та Анастасії Савчук, які представляють Харківську область, отримав 92,5847 бала у змаганнях з артистичного плавання. Українки стали бронзовими призерками в технічній програмі.

На першому місці — росіянки Світлана Колесніченко і Світлана Ромашина (95,9010), на другому — китаянки Хуан Сючен і Сунь Веньян (94,0072).

За даними прес-служби Міжнародної федерації плавання, в загальному медальному заліку наразі лідирує збірна Китаю (7 золотих медалей, 1 срібна, 1 бронзова). На другому місці — збірна Росії (2 золоті, 1 срібна), на третьому — збірна Угорщини (1 золота).

Збірна України посідає 11-те місце з однією бронзовою медаллю. Такий же результат — у команд Республіки Корея, Японії та Італії.